Ortaköy Kombi Petek Temizleme

Ortaköy Kombi Petek Temizleme

Ortaköy Kombi Petek Temizleme Servisi Hizmetimiz

Petek temizliği kombilerinizden tam performans olarak  yararlanmanızı sağlamakta ve aynı zamanda ısınma proplemlerinin hemen hemen tamamını ortadan kaldırmaktadır. Kombi peteklerinin genelde alt kısımlarında tıkanıklık oluşmakta ve bu işlemler yapıldığında alt kısımlardan geçemeyen sıcak su geçmeye başlamakta ve peteklerinizin alt kısımları ısınmaya başlamaktadır.

Kombinizdeki petek temizliği hizmetlerimiz makineli ve kimyasal sıvılar ile içleri temizleme şeklinde yapılmakta ve bu takriben bu işlemelr 30 ila 45 dakika arasında bitirilmektedir.

Petek temizliği oldukça önemli bir işlemdir zira kış ayı boyunca kullanmış olduğunuz ısınma sisteminde her sene nereden bakarsanız 1 aylık bir tasarruf demektir bunu şu şekilde açıklayabiliriz.

Kombinizin evinizi yada işyerinizi ısıtmadığını düşünerek ayar düğmesini konum 3-4 ‘de yüksek sıcaklıkta açmakta olduğunuzdan petek temizliğinden sonra ısınma oldukça yüksek olmakta ve bu yüzden minumuma getirerek yada ayarınızı 1’e getirerek az enerji harcamış olursunuz tabiki bu tek başına yeterli olmamaktadır aynı zamanda evinizin yada işyerinizin ısı yalıtımını yaptırmanız sizin için oldukça önemlidir.

Hizmet çağrımı ve petek temizliği yaptırmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme Servis Numarası :

0212 235 23 30

0546 238 72 25

Whatsapp : 0546 238 72 25

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir