Hakkımızda

Firmamız siz değerli  tüketicilerin cihaz kullanımında karşılaştıkları arızaları veya cihazlarının günü gelmiş bakımlarını yaptıracakları servis hizmetini kolayca bulabilsin aynı zamanda Türm marka ve modellerin servis hizmetini bir araya toplamak amacı ile 2008 yılında faliyetlerine başlamıştır. Temelde firmamız 3 şeye özellikle dikkat etmektedir.

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Mağduriyeti Önleyici En Hızlı Servis Hizmeti
  • Firma Garantisi İle Ürün Tamiri

Müşteri Memnuniyeti

Sizlerin mutluluğu bizleri mutlu etmektedir bu sloganla yola çıkan firmamız açıldığı ilk günden itibaren bu sloganın getirdiği sorumlulukla ilerlemektedir, sizleri mutlu görmek bizleri’de mutlu etmektedir.

Mağduriyeti Önleyici En Hızlı Servis 

Cihazınız arıza yaptığında büyük bir ihtimalle o an o makineye ihtiyacınız vardır özellikle iklimlendirme veya ısınma sistemlerinde bu mağduriyet önem arzetmektedir işte bu mağduriyeti önlemek için siz en kısa zamanda servis göndererek minumum mağduriyet garantisi vermekteyiz.

Firma Garantili Ürün Tamiri

Ürünlerinizin arızaları için parça değişimi gerektiğind ebu parçalar firmamız tarafından 1 sene  olmak üzere garanti verilir bu garanti süresince cihazın değişiminde bulunduğumuz parça arıza verirse ücretsiz olarak bu parça tekrar değişime sokulacak.