Gayrettepe Kombi Petek Temizleme

Gayrettepe Kombi Petek Temizleme

Gayrettepe Kombi Petek Temizleme Servisi Hizmetimiz

Gayrettepe ve yakın bölgelerine Teknik Servis hizmetinde bulunan firmamız kombilerinizdeki Petek Temizleme ve Bakım hizmetleriniz kısa zaman içerisinde  hizmet alabilirsiniz. Kombilerinizin iç kısımlarını makineli ve bu işlemler için özel üretilmiş  kimyasal ürünleri ile iç temizlik yapılarak peteklerin daha verimli ısıtması sağlanmaktadır.

Petek temizliğini 2-3 ayda 1 kez yaptırdığınız takdirde hem tasarruf etmiş olursunuz hemde cihazlarınızın daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Petek temizliği oldukça önemli bir işlemdir zira kış ayı boyunca kullanmış olduğunuz ısınma sisteminde her sene nereden bakarsanız 1 aylık bir tasarruf demektir bunu şu şekilde açıklayabiliriz.

Kombinizin evinizi yada işyerinizi ısıtmadığını düşünerek ayar düğmesini konum 3-4 ‘de yüksek sıcaklıkta açmakta olduğunuzdan petek temizliğinden sonra ısınma oldukça yüksek olmakta ve bu yüzden minumuma getirerek yada ayarınızı 1’e getirerek az enerji harcamış olursunuz tabiki bu tek başına yeterli olmamaktadır aynı zamanda evinizin yada işyerinizin ısı yalıtımını yaptırmanız sizin için oldukça önemlidir.

Hizmet çağrımı ve petek temizliği yaptırmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme Servis Numarası :

0212 235 23 30

0546 238 72 25

Whatsapp : 0546 238 72 25

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir