Çağlayan Kombi Petek Temizleme

Çağlayan Kombi Petek Temizleme

Çağlayan Kombi Petek Temizleme Servisi Hizmetimiz

Bilge teknik servisi olarak Kombinizdeki arızaların tamirlerinin haricinde kombilerdeki bakımlarıda kısa zaman içerisinde tamir etmekte ve bu tamirlerinden hemen sonra sizlere yazılı ve sözlü olarak resmi formları ile bilgilendirme yapmaktadır. Ayrıca kombinizin bakımı ve kombilerdeki petek temizliğini de itina ile yapmaktayız.

Kombi peteklerindeki ısıtma proplemleri uzman ekiplerimizce kısa zaman içerisinde içleri temizlenerek ısıtma performanslarının artırılması sağlanamktadır. Kombilerdeki peteklerdeki ısıtma proplemleri genelde tıkanmış peteklerden kaynaklanmaktadır bu tıkanıklık açıldığında ısıtma terkar sağlanmaktadır.

Petek temizliği oldukça önemli bir işlemdir zira kış ayı boyunca kullanmış olduğunuz ısınma sisteminde her sene nereden bakarsanız 1 aylık bir tasarruf demektir bunu şu şekilde açıklayabiliriz.

Kombinizin evinizi yada işyerinizi ısıtmadığını düşünerek ayar düğmesini konum 3-4 ‘de yüksek sıcaklıkta açmakta olduğunuzdan petek temizliğinden sonra ısınma oldukça yüksek olmakta ve bu yüzden minumuma getirerek yada ayarınızı 1’e getirerek az enerji harcamış olursunuz tabiki bu tek başına yeterli olmamaktadır aynı zamanda evinizin yada işyerinizin ısı yalıtımını yaptırmanız sizin için oldukça önemlidir.

Hizmet çağrımı ve petek temizliği yaptırmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme Servis Numarası :

0212 235 23 30

0546 238 72 25

Whatsapp : 0546 238 72 25

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir