Ayvansaray Kombi Petek Temizleme

Ayvansaray Kombi Petek Temizleme

Ayvansaray Kombi Petek Temizleme Servisi Hizmetimiz

Kombi üzerine yıllardır Teknik Destek ve Arıza Servisi olarak hizmette bulunan firmamız Ayvansaray semtine kombi bakım ve petek temizleme hizmeti servisi hizmetini vermeye başlamıştır.

Firmamız bu hizmetlerini petek temizleme konusunda tecrübeli ustaları ile 7/24 olarak hizmette bulunmaktadır. Kombi peteklerinin temizlenmesi bu temizlik üzerine özel olarak üretilmiş peteklerinize zarar vermeyen kimyasallar ile ve makine ile petek içleri tüm kirlerden ve paslardan arındırılmaktadır bu sayede peteklerin içinden geçen sıcak su rahat bir şekilde geçmekte ve tüm peteklerinizin ısınmasında %30 derecesinde bir artış gözlenmektedir.

Petek temizliği oldukça önemli bir işlemdir zira kış ayı boyunca kullanmış olduğunuz ısınma sisteminde her sene nereden bakarsanız 1 aylık bir tasarruf demektir bunu şu şekilde açıklayabiliriz.

Kombinizin evinizi yada işyerinizi ısıtmadığını düşünerek ayar düğmesini konum 3-4 ‘de yüksek sıcaklıkta açmakta olduğunuzdan petek temizliğinden sonra ısınma oldukça yüksek olmakta ve bu yüzden minumuma getirerek yada ayarınızı 1’e getirerek az enerji harcamış olursunuz tabiki bu tek başına yeterli olmamaktadır aynı zamanda evinizin yada işyerinizin ısı yalıtımını yaptırmanız sizin için oldukça önemlidir.

Hizmet çağrımı ve petek temizliği yaptırmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Petek Temizleme Servis Numarası :

0212 235 23 30

0546 238 72 25

Whatsapp : 0546 238 72 25

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir